לימוד בס למתחילים

היית לאחרונה בהופעה מעולה. כולם ניגנו מדהים, היה גרוב מעולה כל הקהל רקד והשתולל בטירוף והאנרגיות היו בשמיים – היה בסיסט טוב!

כל מוזיקאי יודע שאין תחליף לבסיסט טוב. הסולו יוצא מעולה, התיאום בין הנגנים מושלם, כולם שומרים על קצב או בקיצור – בס טוב, הכול טוב.

בס הוא כלי תשתיתי וחשוב מאין כמוהו והנגינה בו דורשת בגרות, אחריות, הבנה והכלה של האחר והמון מוזיקליות. אם אתה אוהב להיות הבית שתמיד חוזרים אליו, אתה תמיד בזמן ואף פעם לא מאחר, מוזיקה היא בדם שלך ויש בך מנהיגות שקטה שחודרת עמוק – בס הוא הכלי בשבילך

אבל לא צריך להגיד לך את זה. מי שרוצה ללמוד בס עושה את זה כי זה מי שהוא – בסיסט.

לכן, אם לימוד בס הוא גם החלום שלך, אך עדיין לא מצאת את הזמן, התקציב או המקום להגשים אותו, לנו ב - Toneline יש את השילוב המושלם עבורך – לימוד און ליין עם מורה פרטי.

מדוע מומלץ ללמוד גיטרה בס עם מורה פרטי?

היעזרות במורה פרטי זו פעולה החיונית לתהליך ההתפתחות המוזיקלית. אין תחליף לאוזן האנושית ולהכוונה אישית ממוזיקאי שהתמודד עם אתגרים זהים ויכול לספק הכוונה מקצועית, במיוחד בשלבי הלמידה הראשוניים. בעזרת הגורם האנושי ומעורבותו בתהליך הלמידה ביכולתנו יהיה לבטא טוב יותר את היצירתיות שלנו דרך המוזיקה - בין אם לבד ובין אם על ידי אינטראקציה עם מוזיקאים אחרים. ומעבר לכך, שיעורי כלי עם מורה יגרמו לתחושת מחויבות גדולה יותר לתהליך הלמידה.
 

כאמור, ללימוד בס עם מורה ישנם יתרונות רבים אך למרות זאת, רבים האנשים אשר אינם פונים למורה פרטי ללימוד נגינה על כלי אלא מעדיפים ללמוד בכוחות עצמם, אם מפאת חוסר זמן, חוסר אמצעים, היעדר מורים טובים בשטח או כל סיבה אחרת שמונעת להתחיל.

ללמוד לנגן על גיטרה בס לבד – האם זו אופציה עבורי?

ללמוד לנגן על גיטרה בס לבד זו גם אופציה אשר עומדת לרשותך. במיוחד כיום בעולם הדיגיטלי, בו ללמוד תחומים שונים אונליין זאת פעולה שהולכת וצוברת פופולריות: ניתן ללמוד ולהתאמן בזמן החופשי, ישנה טכנולוגיה מתקדמת בתחום המציעה כלי עזר מסוגים שונים והרשת מלאה בחומרי לימוד חינמיים וסרטוני ווידאו המציעים שיעורי לימוד גיטרה בס בכל סגנון.
 

אולם בל נשכח שלשיטה זו ישנו גם חיסרון – הנך לבד, פשוטו כמשמעו. הלימוד העצמי הוא מוגבל, קשה לברור את התוכן הנכון, ישנו מגוון רחב של שיעורים און ליין שעשויים להתאים לרמתך, ליכולתך הטכנית ולסגנון שלך – ויכולים שלא. במילים אחרות, אין התאמה אישית לצרכים שלך, אין הכוונה או ליווי אישי וכן אין חלוקה לדרגות קושי. כמו כן, רובנו יודעים כי על מנת ללמוד לנגן באופן עצמאי יש צורך במשמעת עצמית גבוהה ויותר זמן פנוי מאשר אנו מקדישים ללמידה עם מורה ולכן, חרף הרצון, לא תמיד למידה עצמית היא באמת אופציה ישימה.

הכירו את השילוב המנצח עבורך – לימוד בס און ליין עם מורה פרטי

הפתרון שלנו פשוט, נוח ויעיל ולא רק, אלא שהוא גם יעלה לך פחות. ב – Toneline יתאפשר לך ללמוד לנגן על גיטרה בס און ליין, להתאמן ולתרגל בזמן הפנוי, לזכות לליווי אישי ולתכנית למידה מותאמת באופן מלא לכל הצרכים שלך ובמקביל לשלם פחות.

איך זה אפשרי? על פי השיטה ההיברידית שפיתחנו, מרכיבי השיעור אותם התלמיד יכול ללמוד באופן עצמאי מועברים על ידי שיעורי וידאו מוקלטים כאשר המורה הפרטי נכנס לתמונה באותם המקומות בהם אין לגורם האנושי תחליף. כתוצאה מכך, התקשורת עם המורה הנעשית דרך שיחת סקייפ המצטמצמת לכדי עשרים דקות בשבוע, מה שעבורך מהווה חיסכון של עד כ – 70% במחיר.

למה לבחור דווקא ב – Toneline?

התפתחות מוזיקלית היא סוג של מסע אותו עושה התלמיד, כאשר המורה משמש לו כמדריך לכל אורך הדרך. אנו ב -  Toneline עובדים עם מיטב המורים וכן עם תכנית לימוד מסודרת המותאמת באופן אישי לכל תלמיד ותלמיד. אתנו אפשר להגיע לתוצאות, זאת עובדה. ללא תלות בכישרון או במידת ההשקעה שלך, אלא רק כיוון שעומדים לרשותך כל התנאים שיעזרו לך להגשים את המטרות שלך ולהפוך לנגן הגיטרה בס שחלמת להיות.

לפרטים נוספים או להרשמה לתכנית לימוד גיטרה בס למתחילים כל שעליך לעשות הוא ליצור עמנו קשר. אנו נשמח להיות שותפים לדרך שלך!