תוכניות לימוד מותאמות אישית עבור כל נגן

הקורס הבסיסי ביותר בלימוד נגינה בגיטרה. הקורס מלמד קריאת תווים ומציאת מיקומם בגיטרה, לימוד בסיסי של סימני קצב, מרווחים וחלוקתם, הסולם המאז'ורי ומעגלי הטרצות והקווינטות. בסיום הקורס התלמיד יוכל לקרוא קו מלודי בסיס, לשמור על קצב ויבין את היסוד לבניית מנגינה. נושאים אלו יסייעו בעתיד לכתיבת סולו

הקורס השני בלימוד הבסיס מקיף את הנושאים בניית אקורדים משולשים, סוגי אקורדים, זיהוי אקורד משמיעה, דרגות משולשות ופוזיציות אקורדים בגיטרה. בסיום הקורס  התלמיד יכול לבנות ולנגן אקורדים משולשים ואת הפירוקים שלהם.  נושאים אלו עוזרים בבניית סולו וכמו כן ניתן יהיה לנגן כל שיר באופן בסיסי במה שנקרא "נגינת מדורות".

תווים, מרווחים וסולמות
אקורדים ודרגות משולשות
דרגות מפותחות ומהלכים הרמוניים

הקורס האחרון בשלב הבסיס. בקורס זה נלמד בניית אקורדים מורכבים עם תוספות 7,9,11 ו-13, דרגות מפותחות בסולם המז'ורי, חלוקת הדרגות לקבוצות, מתחים ופתרונות במוזיקה ומהלכים הרמוניים. בסיום הקורס נבין ממה מורכבת המוזיקה שאנו שומעים, איך כותבים שירים ואף נתנסה בהלחנת שירים.

קורס נגני מדורות

קורס זה מיועד למי שחולם\ת להיות הבחור\ה הזה שתופס\ת גיטרה ומנגן\ת כל שיר שהחבר'ה מבקשים (בתנאי שהוא מופיע בספר). אנו נלמד את כל האקורדים הפשוטים, נתרגל החלפה מהירה בין האקורדים, פריטות ומקצבים עד שהתלמיד יוכל לפתוח דף אקורדים בספר שירים סטנדרטי ולנגן להנאתו והסובבים.