24/02/2018

הגיטרה אינה כלי חדש: גרסאות מוקדמות שלה מופיעים באיורים מלפני 3300 שנה, ומלחינים אירופאים כתבו יצירות לגיטרה קלאסית כבר לפני מאות שנים. אבל בארצות הברית של מחצית הראשונה של המאה העשרים עלה לגדולה ז'אנר מוזיקלי חדש ששינה את חוקי המשחק עבור הגיטרה: הסווינג. סווינג (Swing...

13/02/2018

כולנו מקשיבים למוזיקה. בדרך לעבודה, בחדר כושר או סתם כשאנחנו צריכים רעש ברקע. אז קבלו כמה טכניקות פשוטות שיוכלו לעזור לנו להפיק יותר מהמוזיקה שאנו מאזינים לה.


איך עושים את זה? מאזינים האזנה אקטיבית

קודם כל, נסו למזער הפרעות חיצוניות ככל האפשר ולהקשיב לשיר בהאזנה מלאה. כ...

13/02/2018

בשגרת היום-יום העמוסה שלנו, בין העבודה למשפחה, האיש/ה והילדים, כולנו מתקשים להתאמן כמו שצריך - אז אספנו כמה עצות בשבילכם על איך להתאמן כמו שצריך ולהפיק יותר מהזמן שכבר הצלחתם להקדיש לעניין.

  • עצה מספר 1: הכינו את כל מה שתצטרכו לאימון לפני שהתחלתם להתאמן כך שלא תצטרכו...

13/02/2018

כשבנאדם כותב "לימוד גיטרה" בגוגל, כביכול זה חיפוש תמים של מישהו שרוצה ללמוד לנגן, אך בשל העובדה שמוזיקה היא דבר מופשט שקשה לנו להבין למה שיר מסויים נשמע לנו טוב והאחר פחות, ללמוד לנגן לרוב הוא חלום שלא כולם יודעים להגדיר אותו. לכן, נתחיל מהגדרת היעד.

לרוב אנחנו נרצה "לנ...

13/02/2018

אתמול שמעתי לראשונה על פלורנס פוסטר ג'נקינס (ההצגה "מהוללת" של תיאטרון חיפה). סיפור משעשע ומעורר השראה על זמרת שהפער בין מה ששמע הקהל שלה לבין מה שהיא שמעה באזני עצמה הפך אותה לדמות קאלט או במילים אחרות, צוחקים עליה ולא איתה. בכל מקרה, היא הגשימה חלום של רבים מאיתנו ומ...

Please reload

Recent Posts

November 4, 2018

Please reload

Archive
Please reload