טון ליין וגיטרות אורפלד מזמינות אתכם לחוויה ייחודית ולחיבור עוצמתי לכלי הנגינה שלכם

במסגרת שיתוף הפעולה, פיתחנו עבורכם קורסים בהם תוכלו לבנות לעצמכם גיטרה או בס ברמת בוטיק, בליווי אישי מבוני גיטרות זוכי פרסים ובעלי שם עולמי, והכי חשוב – במסגרת זמן המתאימה לסדר היום העמוס של כולנו ובמחיר מיוחד ללא תחרות!

 

עם מה תצאו בסוף:

·         גיטרה מעולה מעשה ידכם וידכן

·         הידע המעשי לטפל ולשמור על הגיטרה, לעשות לה סט-אפ ולשדרג אותה בעתיד

·         הבנת מערכות הגיטרה השונות

·         ידע וניסיון בעבודה עם עץ

·         ידע וניסיון בהלחמות ושדרוגי אלקטרוניקה לגיטרות ובאסים

 

הכלים

אורפלד עובדת עם מיטב היצרנים בעולם (כגון: Kluson, Switchcraft, Oak Grigsby, Grover ועוד...) כדי להבטיח רמה גובה של תפקוד וצליל בגיטרה שלכם. כל הקורסים שלנו כוללים בסטנדרט פיקאפים בעבודת יד ורכיבי NOS.

 

היקף

לבחירתכם מגוון של קורסים בהיקפים שונים, מהשלמת גיטרה ב3 מפגשים בלבד בהם נבנה גיטרת היי-אנד מהחלקים הטובים בשוק, ועד לקורס מעמיק האורך כמעט כשנה ובו נצלול למגוון השיקולים התכנונים ושיטות העבודה. בסופם של כל הקורסים תקנו לעצמיכם את הידע הנדרש לטפל, לשדרג ולשמור על הגיטרות שלכם.

 

המדריכים

גיטרות אורפלד הוקמה ע"י דיאגו גרינפלד ודן אור, ממקימי Viktorian Guitars  וArteffect Audio – זוכות הפרסים מכתבי העת הטובים בעולם, כגון Guitar Player, Premeir Guitar, Vintage Guitar ועוד. שניהם בעלי ניסיון הן בעצוב ובניית כלי-נגינה, ובהדרכת קבוצות ויחידים. בישראל אורפלד עובדת עם מיטב האומנים, כגון גיא מזיג, ירמי קפלן, רד בנד ועוד...

 

חוויות מקורסים קודמים
"...במהלך הבניה למדתי מדיאגו הרבה על עבודה עם עץ ובניית גיטרות בפרט ודן השלים את התמונה בנושאי אלקטרוניקה ועיצוב הסאונד. מעבר לעובדה שבניתי בעצמי גיטרה מעולה, קיבלתי יחס אישי וזכיתי להגשים חלום ילדות."

ניצן ב. – רמת גן

 

"...תמיד יש להם את הרצון לוודא שאני מבין את הדברים טוב ולעומק. האם חשבתי על ההשלכות קדימה? האם התייחסתי לנק' שעוד לא עלו? פשוט אכפת להם. אם אי פעם חשבתם לבנות גיטרה, או אפילו רק להתמקצע על חלק מסוים בתהליך, אלו החבר'ה שאתם רוצים לצידכם. אלו החבר'ה שנמצאים לצידי ואני לא יכול להיות מרוצה יותר".

מוטי ו. – קריית ביאליק