הקצב הוא בדם שלכם. הרגל תמיד לוחצת על תוף בס דמיוני שיושב מתחת לשלוחן, את הנסיעות אתם מעבירים בתיפוף על ההגה ויש לכם בראש מעברים פסיכים של תיפוף בין משפט למשפט של הבוס או בני הזוג. זה בסדר, אתם מתופפים :)

המתופף הוא המנוע של ההרכב. הוא יכול לדחוף קדימה, ולפעמים גם קצת ללחוץ על הבלמים. האוזן שלנו רגישה הרבה יותר לקצב מאשר לצלילים והדבר שמעיף את רובנו כשאנחנו שומעים מוזיקה זה לאו דווקא ההרמוניות, המלודיות או אפילו המקצב - זה הגרוב. וכאן המתופף נכנס לתמונה. קשה להסביר מה זה גרוב, אבל זה כמו אהבה - כשיש את זה, הכל יותר ממושלם.

אם הייעוד שלך בחיים הוא להיות מכונת גרוב אבל אך עדיין לא מצאת את הזמן לפתח את זה באופן מסודר, לנו ב - Toneline יש את השילוב המושלם עבורך – לימוד און-ליין עם מורה פרטי בשילוב מערכי שיעור מוקלטים ללימוד עצמי

 

 השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לתיאום שיעור היכרות עם מורה!

שיטת טון ליין ללימוד נגינה

אין תחליף לשיעור נגינה פרטי ​1:1 עם מורה שאפשר לבסס איתו קשר אישי. בניגוד להרבה תחומים אחרים, תהליך לימוד הנגינה הוא מאוד סובייקטיבי. לכל תלמיד יש יעדים אחרים, אתגרים שונים והעדפות מוזיקליות שונות.

מצד שני, השיעור הפרטי כפי שהוא היום הוא אינו יעיל. חלק ניכר מן השיעור הפרטי "מתבזבז" על פעילויות לא-אישיות כמו העברת חומר לימודי וכתיבת שיעורי הבית במחברת. 

השיעור הפרטי מול המורה מתקצר ומוקדש לפידבק, מענה על שאלות והתאמת התכנים לצרכי התלמיד.
מה שניתן ללמוד לבד 
לומדים ממערכי שיעור מוקלטים 

למה לבחור דווקא ב – Toneline?

התפתחות מוזיקלית היא סוג של מסע אותו עושה התלמיד, כאשר המורה משמש לו כמדריך לכל אורך הדרך. אנו ב -  Toneline עובדים עם מיטב המורים וכן עם תכנית לימוד מסודרת המותאמת באופן אישי לכל תלמיד ותלמיד. אתנו אפשר להגיע לתוצאות, זאת עובדה. ללא תלות בכישרון או במידת ההשקעה שלך, אלא רק כיוון שעומדים לרשותך כל התנאים שיעזרו לך להגשים את המטרות שלך ולהפוך לנגן הגיטרה שחלמת להיות.

בואו ללמוד תופים עם טון-ליין
איכות של מורה פרטי, נוחות של הבית