בואו ללמוד כלי נשיפה עם טון-ליין
סקסופון \ מפוחית \ קלרינט

איכות של מורה פרטי, נוחות של הבית

העולם שלך מורכב ממנגינות. צלילים עולים ויורדים, סילסולים מקושטים וקולות שמרטיטים את עור התוף וחודרים הישר אל תוך הנשמה. אתם סולנים מלידה, מנהיגים טבעיים. כשאתם מנגנים, כולם מקשיבים - כי יש לכם מה לבטא. אתם נשפנים. אם זה קלרינט, מפוחית או סקסופון זה פחות משנה, העיקר לנגן את הנשמה החוצה

הסולן הוא המנהיג של ההרכב. לא מדובר במנהיגות שקטה כי אם מנהיגות סוחפת, כריזמטית. לא חייבים להיות בעלי אישיות מוחצנת. הנשפנים הטובים ביותר הם דווקא הצנועים והנעימים ביותר. אבל כשהם עולים לבמה, הם משמיעים את מה שיש להם להשמיע, והם עושים את זה בגדול!!! אושיות מוזיקליות כמו לואי ארמסטרונג, מיילס דייויס, צ'רלי פרקר ועוד רבים עיצבו את רוב המוזיקה שאנחנו שומעים היום. נחשו מה - הם כולם נשפנים.


אם יש לכם מוזיקה בראש שצריכה לצאת החוצה, אך עדיין לא מצאתם את הזמן לפתח את זה באופן מסודר, לנו ב - Toneline יש את השילוב המושלם עבורך – לימוד און-ליין עם מורה פרטי בשילוב מערכי שיעור מוקלטים ללימוד עצמי

 

 השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לתיאום שיעור היכרות עם מורה!

שיטת טון ליין ללימוד נגינה

אין תחליף לשיעור נגינה פרטי ​1:1 עם מורה שאפשר לבסס איתו קשר אישי. בניגוד להרבה תחומים אחרים, תהליך לימוד הנגינה הוא מאוד סובייקטיבי. לכל תלמיד יש יעדים אחרים, אתגרים שונים והעדפות מוזיקליות שונות.

מצד שני, השיעור הפרטי כפי שהוא היום הוא אינו יעיל. חלק ניכר מן השיעור הפרטי "מתבזבז" על פעילויות לא-אישיות כמו העברת חומר לימודי וכתיבת שיעורי הבית במחברת. 

השיעור הפרטי מול המורה מתקצר ומוקדש לפידבק, מענה על שאלות והתאמת התכנים לצרכי התלמיד.
מה שניתן ללמוד לבד 
לומדים ממערכי שיעור מוקלטים 

למה לבחור דווקא ב – Toneline?

התפתחות מוזיקלית היא סוג של מסע אותו עושה התלמיד, כאשר המורה משמש לו כמדריך לכל אורך הדרך. אנו ב -  Toneline עובדים עם מיטב המורים וכן עם תכנית לימוד מסודרת המותאמת באופן אישי לכל תלמיד ותלמיד. אתנו אפשר להגיע לתוצאות, זאת עובדה. ללא תלות בכישרון או במידת ההשקעה שלך, אלא רק כיוון שעומדים לרשותך כל התנאים שיעזרו לך להגשים את המטרות שלך ולהפוך לנגן הגיטרה שחלמת להיות.