כיוון הגיטרה

שיעור מבוא

בסרטון זה נלמד לכוון את הגיטרה. לכל מי שיש בבית גיטרה ישנה זרוקה במחסן, זה הזמן ללמוד לכוון אותה ולהתחיל לנגן.

תווים בגיטרה

תווים במוזיקה הם כמו אותיות בשפה. רוב הגיטריסטים נמנעים מלקרוא תווים ומוצאים דרכי קיצור שונות ומשונות. אולם, הדבר דומה לכתיבת אנגלית עם היברו לטרס (באותיות עבריות). התווים הם הצורה האולטימטיבית לבטא את כל רובדי המוזיקה כפי שהיא נכתבה. תלמידי ToneLine לומדים לקרוא תווים מהשיעור הראשון ובתוך זמן קצר מסוגלים לקרוא (ולכתוב) מנגינות ויצירות מכל תקופה וכל סוג. הרי תווים היא שפה אוניברסלית.

צלילים סטטיים ודינאמיים

סרטון זה מסביר בצורה מדהימה כיצד המוזיקה היא משחק של מתחים ופתרונות. בתוך הסולם יש צלילים סטטיים אשר משרים רוגע, ואילו ביניהם צלילים מתוחים שדורשים פיתרון. המסקנה היא שהמלודיה (וגם ההרמוניה שהיא בסך הכל כמה צלילים מלודיים המנוגנים יחדיו) מסתכמת במשחק בין סטטי לדינאמי.

Please reload

 שיעורים לדוגמא 

השיטה ההיברידית מתבססת על שיעורי וידאו בלמידה עצמית

לימוד של חומר יכול להתבצע בוידאו, בנוחות, בבית התלמיד ולא על חשבון זמן מורה יקר. בנוסף, שיעורי וידאו הם הזדמנות מצויינת ללמוד את החומר מהמורה הבכיר והמנוסה ביותר. הסרטונים הוקלטו באיכות המיטבית ומאפשרים ליהנות מחוויית לימוד מצויינת בניגוד לתוכן המועבר בוידאו-צ'אט דוגמת סקייפ. ניתן לשמוע כל תו, לעצור בנקודות חשובות ולהשמיע שוב ושוב קטע לא מובן. כל שאלה שמתעוררת, כיתבו למורה והוא יענה בשיעור הקרוב.