לימוד מוזיקה במשרד

רק בשיטת ToneLine העובדים יכולים להגשים חלום

מהיום העובדים שלך יכולים ללמוד נגינה בנוחות, בקצב שלהם ותוך התאמה מלאה לצרכים, למטרות וליעדים שלהם, מבלי לוותר על תרומתו של מורה מקצועי. והבונוס - המחיר הוא כשליש מעלות רגילה של מורה פרטי.

עדויות תלמידים

“ככה אני לא זורק לפח את כל השנים שלמדתי נגינה בתור ילד, רק בגלל שאני בנאדם בוגר עם מחוייבויות.”

אמנון, מתכנת, סאפ

 

“אני כל כך שמח על ההזדמנות שאינטל העניקה לי לחזור לקחת שיעורי נגינה אותם זנחתי מאז הילדות. שיעורי נגינה תמיד היו בגדר חלום עבורי כי אין לי זמן

לנסוע כל פעם למורה. עכשיו המורה מגיע אלי לאינטל, ובתוך כל העומס של העבודה אני עוצר לרגע כדי ללמוד לנגן. זה מדהים!”

מיכאל, מהנדס חומרה באינטל חיפה

 

“עם ToneLine חזרתי לנגן אחרי שנים שלא יכולתי, בגלל אילוצי זמן כמו עבודה ומשפחה. אני לומד ביעילות מקסימלית, במינימום מנהלות, עם תוכנית סדורה,

קצב אישי ומשוב עלההתקדמות.”

ניר, מתכנת

הנוסחה המנצחת למקסימום תוצאות, בשיא הנוחות ובמינימום עלות

ToneLine מציעה תכנית לימודים איכותית למתחילים או מתקדמים בשילוב המדויק בין שיעורים קצרים וממוקדים של 20 דקות בלבד עם מורה פרטי במקום העבודה, לבין למידה עצמית באמצעות סרטונים ואפליקציות, ובמחיר שפוי!

עובד מנגן הוא יצירתי יותר, פרודוקטיבי יותר ומאושר הרבה יותר

מחקרים מראים כי עובדים שעסקו בנגינה במקום העבודה הציגו תוצאות טובות יותר לאורך זמן, זכו יותר בפרסי חדשנות ונחשבו יצירתיים ופרודוקטיביים יותר (The Effects of Musical Training on Structural Brain Development, Harvard Medical School).

אנו דואגים לכל ההיבטים התפעוליים

ההתקשרות שלנו היא ישירות מול התלמיד. כל תלמיד ירשם כמנוי, יקבל חשבון משתמש במערכת ToneLine , בה הוא יתעדכן בחומרי הלימוד יקבע שיעורים ויתרגל.

כמו כן, אנו מגיעים עם כלי הנגינה אל החברה. לא נדרש דבר מצד החברה לצורך קיום הפעילות.

מחיר אטרקטיבי במיוחד לעובדי החברה

בנוסף לעלות הנמוכה של הלימוד בשיטת ToneLine , עובדי החברה יהנו מהנחה של 25% מהמחיר הרגיל שלנו, וזאת ללא כל דרישה לסבסוד מהחברה.

זה עובד באינטל, במלאנוקס, ב- HP ובקוואלקום

זו ההזדמנות להצטרף להצלחה המדהימה!