ללמוד ללמד עם ToneLine ולהתפרנס ממוזיקה בכבוד


חברת ToneLine מגייסת לשורותיה מורים חדשים במסלול אטרקטיבי ייחודי. אנחנו מחפשים מוזיקאים צעירים, מורים לגיטרה, בס ופסנתר בתחילת דרכם, שמעוניינים להיכנס לתחום קצת יותר לעומק. החברה שלנו קיימת כ-4 שנים ושולחת מורים ללמד בחברות הטכנולוגיה הגדולות במשק כמו Google, HP, Intel, Apple ועוד. המורים שלנו מלמדים באזור חיפה, תל-אביב והשרון. כ-200 תלמידים רשומים לומדים היום אצלנו מידי שבוע ומאז הוקמה החברה מספר התלמידים מכפיל את עצמו בכל שנה. סביבת העבודה של המורים שלנו היא יוצאת דופן עבור מוזיקאים. השיעורים מתקיימים במשרדי הייטק נוחים ומפנקים, מאובזרים במכונות קפה, פינות נשנושים ולפעמים גם חדרי מסאז׳ים! סביבה שונה בתכלית מהמתנ״סים ומרכזי המוזיקה שרובנו רגילים אליהם. בהתאם עולה גם איכות התלמידים עצמם: אנשי קריירה, לרוב באמצע חייהם שרוצים להגשים חלום ישן וללמוד לנגן על כלי-נגינה. תלמידים אלו מתגלים כממוקדים ממושמעים ואינטליגנטים. כל המורים שלנו מעידים על כך שמדובר בחוויה שונה לחלוטין מאשר ללמד ילדים ונערים.


שיטת הלימוד של ToneLine מתבססת על מתודות הוראה מוקפדות שאותן כתב המוזיקאי הוותיק יאיר לוינסון לאורך שנים ומתוך ניסיון של 25 שנה בתור מורה למוזיקה שדרכו עברו מאות תלמידים. כיום משמש יאיר כמנהלה הפדגוגי של החברה, האחראי גם על קבלת מורים חדשים. כל מתודות ההוראה ומערכי השיעור נמצאים און-ליין, מקוטלגות לפי נושאים וכוללות חומר כתוב לצד חומרי ווידאו אשר נגישים אך ורק למורים שלנו ולתלמידים שלהם. שיטת עבודה זו מאפשרת למורה ללמד ״בראש שקט״ ולהעביר לתלמידים תכנים מקצועיים, ברורים ומסודרים אשר נכתבו עבורם מראש ובכך גם חוסכת למורה זמן יקר. בהרבה מקרים היכרות מעמיקה עם חומרי הלימוד מאפשרת גם למוזיקאים מנוסים לחזור על חומרים תיאורטיים ומעשיים שכבר שכחו, או שמעולם לא למדו, ויכולה לשמש ערך מוסף למקצועיות שלהם ולגרום להם להשתפר בעצמם כמוזיקאים.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חשוב לזכור שלא כל מי שמנגן טוב בהכרח גם מלמד טוב. גיטריסט-על משופשף יכול להתגלות כמורה בינוני ופסנתרן מקצועי ממוצע יכול להיות מורה מצוין. הסטנדרט המקצועי הבלתי מתפשר אצלנו והניסיון שצברנו במשך השנים הראו לנו שבשביל לדעת ללמד מוזיקה – צריך קודם כל ללמוד ללמד מוזיקה. ToneLine מציעה מלגה למוזיקאים צעירים שרוצים להיכנס לתחום ההוראה ומספקת לכל עובד חדש בחברה הכשרה מעשית להוראת גיטרה, פסנתר או בס אצל המנהל הפדגוגי שלנו, יאיר לוינסון. ההכשרה מתקיימת בשיעורי אחד על אחד עם יאיר וכוללת הסמכה מקצועית והיכרות לעומק עם חומרי הלימוד לצד שיטת עבודה מעשית להעברת שיעורים, חלוקה נכונה של זמן וקשב, הדרכה מפורטת על העברת שיעורי ההיכרות הקריטיים והנחיות כיצד ״לשמר״ את התלמידים שכבר רשומים. חלקה השני של ההכשרה מתקיים למעשה כבר בסביבת העבודה עצמה, כשאנחנו שולחים אל המורה את תלמידיו הראשונים, ועבורה הוא מקבל שכר מלא.


התשלום עבור ההכשרה (ארבעה מפגשים בממוצע) ייעשה על ידי קיזוז של 25% מן המשכורת העתידית של המורה בחודשים הראשונים לעבודתו וכך מאפשרת לכסות את עלות ההכשרה מתוך רווחים עתידיים בלבד. ToneLine מתחייבת לספק תלמידים איכותיים לכל מורה ומורה, כך ש-״אם לא עבדת – לא שילמת״. בנוסף מלווים יאיר והמורים הוותיקים שלנו כל מורה חדש גם לאורך הדרך ומעניקים תמיכה מקצועית ולוגיסטית ככל שנדרש גם בהמשך.


אנו מצפים מכל המורים שלנו לסטנדרט גבוה ובלתי מתפשר של מקצועיות ואחריות אישית, ומן הנרשמים להכשרה אצלנו בחברה נדרשת רצינות, נכונות לעבודת צוות, נחישות וזמינות לעבודה בסביבה דינמית ולא שגרתית. ToneLine מעניקה למוזיקאים צעירים הזדמנות נדירה לעבודה מובטחת בתחום ומאפשרת למתאימים להתחיל להתפרנס ממוזיקה כבר עכשיו, ולא אי-שם בעתיד.
 

חושב שאתה מתאים? השאר לנו הודעה ונחזור אלייך בהקדם

WhatsApp Image 2018-12-13 at 11.49.17.jp

Thanks! Message sent.