top of page
  • תמונת הסופר/תYonatan Bleich

לימוד נגינה על מפוחית אונליין עם מיטב המורים

עודכן: 28 באוק׳ 2021

מוסיקה היא שפה מופלאה שמגיעה הרבה אל מעבר למילים, חודרת לב ונשמה. האזנה למוסיקה אהובה יכולה לשנות את מצב הרוח מקודר לשמח, או מלחוץ לרגוע. היא מקרבת בין אנשים ומהווה גם בת לוייה נאמנה לנגן בחברת עצמו.

לימד נגינה על כלי פותח דלת אל עולם שלם של אפשרויות לביטוי עצמי לבד, או כחלק מהרכב מוסיקלי ומאפשר הנאה עצומה וסיפוק, יצירתיות ושחרור לחצים. בנוסף, היא תמיד משמחת ומזמנת אינטימיות וחיבור בכל מפגש חברתי או משפחתי.


לימוד מפוחית למתחילים – גם למבוגרים


ללמוד לנגן על מפוחית פה זו בחירה נהדרת. המפוחית היא כלי נגינה קטן, קל לנשיאה לכל מקום – אפילו בכיס, ויש לה צליל חם ועשיר.

אפשר להפיק איתה מלודיות מרגשות ונוגעות ללב, או מנגינות עליזות ומקפיצות ברוח צוענית וגם ללוות איתה שירה בציבור סביב המדורה במפגש עם חברים.

היא עשויה מתכת והפקת צליל ממנה נעשית באמצעות נשיפת ושאיפת אוויר שמניעות מערכת כפולה של לשוניות, המחוברות אל רכיב עשוי שיניים עם חללים ביניהן, שנקרא "מסרק".

פלטת לשוניות אחת מגיבה לנשיפת אוויר אל תוך המפוחית בעוד השנייה, מגיבה לשאיפת אוויר מתוכה.

בבית הספר האינטרנטי של "TONELINE" ללימוד נגינה, ניתן ללמוד שיעורי מפוחית ממורים המיומנים בהוראה לאנשים מבוגרים ושכולם נגנים מקצועיים ופעילים.


לימוד מפוחית באינטרנט בשיטה מיוחדת שמתאימה לכל אחד


שיעורי נגינה אינטרנטיים מספקים הזדמנות ללימוד נגינה גם עבור אנשים עסוקים שיש בידיהם רק מעט זמן פנוי.

מאחר שלמידה אונליין היא חוויה שונה מלמידה באותו חדר יחד עם המורה, מומלץ מאד לוודא כמה דברים כאשר בוחרים בבית ספר, או במורה, על מנת שהלמידה תהיה יעילה ומהנה ותשיג את המטרה:

  • חשוב מאד לבחור במורה שמנוסה בהוראה אונליין ולא רק בהוראה פרונטלית ושיודע ללמד תלמידים אחד-על-אחד ולא רק בקבוצה.

  • כדאי מאד לוודא, שניתן לקיים קשר רציף עם המורה בין השיעורים, למקרה שמתעוררות שאלות בזמן התרגול בבית או שמשהו לא ברור דיו.

  • במקרה של הוראת נגינה למבוגרים, מומלץ לבחור במורה עם ניסיון מול קהל היעד הזה, שכן, יש הבדלים בגישה ובדרך ההוראה בין לימוד מבוגר ללימוד ילד.


בית הספר של "TONELINE" פיתח שיטה ייעודית ללימוד נגינה עם מורה פרטי אונליין, כבר בשנת 2014 ומכוון להוראת מבוגרים.

לאורך השנים, השיטה השתכללה ועברה שינוי ודיוק, כך שכיום, כל אחד יכול ללמוד באמצעותה בליווי אישי וצמוד של מורה, המנחה את התלמיד שלב אחר שלב מהבסיס ועד להשלמת תהליך הלמידה לכדי יכולת נגינה של כל שיר או לחן.

הפורמט האינטרנטי מאפשר גמישות רבה והתאמת קצב הלימוד ללוח הזמנים האישי וניתן לבחור בין תכניות לימוד בהן שיעור מתקיים אחת לשבועיים, לבין פעם או פעמיים בשבוע.

כל קורס נגינה כולל רקע תיאורטי המוסבר באופן ברור וקל להבנה ויישומו על הכלי הנבחר בשלבים – החל מלמידת קריאת השפה הכתובה של המוסיקה – תווים, סימני קצב וסולמות ועד לשילובי אקורדים בסיסיים ולבסוף, מורכבים יותר.


חולמים ללמוד איך לנגן על מפוחית?


הזמן טס, הימים מתמלאים במשימות, במטלות ובדאגות היום-יום והחלום שלכם נשאר בגדר חלום.

הזמן הטוב ביותר להגשים חלומות הוא - עכשיו! ואנחנו ב"TONLINE" ניקח אתכם צעד אחר צעד עד לתוצאה הנכספת.

בואו ללמוד נגינה על מפוחית בשיעורי אונליין עם טובי המורים, מכל מקום שנח לכם, או מבלי לצאת מהבית.


המורים שלנו הם מהטובים בתחום וכולם נגנים פעילים עצמאית, או בהרכבים שונים, חיים ונושמים את המוסיקה ובעלי ניסיון רב בלימוד מבוגרים.

תמצאו אצלנו קורסים למתחילים וגם קורסי המשך מתקדמים, שבסופם תוכלו לא רק להכיר את השפה הנפלאה של המוסיקה ולשלוט בכלי, אלא - גם להלחין בעצמכם.


אל תחכו יותר, ואל תתנו לחלום לגווע.

צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 050-888-9733 | בדוא"ל info@Tone-line.com

או במילוי טופס פנייה בעמוד "צור קשר" באתר.


28 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page