פודקאסט חדש: האודיופיל - רודף אחרי הצליל

אני נרגש ומתרגש להשיק פודקאסט חדש של ToneLine: "האודיופיל - המרדף אחר הצליל"

כשהייתי סטודנט בטכניון, חייתי בשותפות דירתית עם Matan Nagola , שנהיה ברבות הימים חבר יקר מאוד. החברים הכי טובים הם אלה ששונים ממך. וזהו מתן שלי. מתן רואה את החיים מבעד העדשה הימנית של המשקפיים, ואני מהשמאלית, מתן שומע מוזיקה בעיקר מאוזן שמאל, ואני מאוזן ימין.

אותי תמיד העסיק "מה אני מנגן?" אילו צלילים? מה התזמון? קצב, גרוב.

את מתן יותר מעסיקה השאלה "איך זה נשמע?" מה החוויה? איך זה מרגיש?

בגלל זה אני אלוף בשקשוקה ואורז ומתן טוב ב"לארח", ובגלל זה יש למתן 20 גיטרות בבית, 50 מגברים ו100 פדאלים. ולי יש גיטרה אחת שאני אף פעם לא מחבר למגבר.

אז החלטתי להפסיק לרדת על מתן ולא להדהד יותר את הטענות של המשפחה שלו "מתי תפסיק לקנות גיטרות ותקנה דירה?" החלטתי לנסות להבין מה הקטע שלו? להתחבר לתשוקה הזאת לסאונד ולהבין אספקט חדש במוזיקה.

אז אנחנו יושבים לנו מידי שבוע ומשוחחים על הנושא. והאמת שזה ממש מאיר עיניים (או פוקח אוזניים). מסתבר שיש אספק שלם של מוזיקליות, שדן בחווית המאזין - סוג של חוויית משתמש מול ממשק משתמש.

לנו למוזיקאים יש ערוץ עשיר ומדהים לביטוי היצירתיות, וקבלת השראה.

את השיחות שלנו הקלטנו לכדי פודקאסט חדש (שזה עכשיו הקטע שלי), ומתן שלא יכול פשוט להוציא גיטרה ולהדגים, גרר אותי לחדר חזרות להקליט כמה סוגי מגברים בחדר עם אקוסטיקה כמו שצריך. כי כזה הוא מתן. והמאזנים שלנו הפיינשמקרים כמוהו יהנו מזה

אז לאור קבלתנו לספוטיפיי, הנה ההשקה הרשמית של הפודקאסט:

https://open.spotify.com/show/1zsPQPz0BQNJjXtQATG53V

איפה היית עד היום, מתנוצ'קה?

אז זהו, שמתן חוזר אלינו מגלות ניויורקית ממושכת, והפודקאסט הזה הוא גם הזדמנות לחגוג את ההתאחדות עם החבר היקר.

מתן - אני אוהב אותך


Featured Posts
Recent Posts