top of page

כשלומדים מסודר השמיים הם הגבול

תוכניות לימוד מותאמות אישית עבור כל נגן

method

03 דרגות מפותחות ומהלכים הרמוניים

הקורס האחרון בשלב הבסיס. בקורס זה נלמד בניית אקורדים מורכבים עם תוספות 7,9,11 ו-13, דרגות מפותחות בסולם המז'ורי, חלוקת הדרגות לקבוצות, מתחים ופתרונות במוזיקה ומהלכים הרמוניים. בסיום הקורס נבין ממה מורכבת המוזיקה שאנו שומעים, איך כותבים שירים ואף נתנסה בהלחנת שירים.

02 אקורדים ודרגות משולשות

הקורס השני בלימוד הבסיס מקיף את הנושאים בניית אקורדים משולשים, סוגי אקורדים, זיהוי אקורד משמיעה, דרגות משולשות ופוזיציות אקורדים בגיטרה. בסיום הקורס  התלמיד יכול לבנות ולנגן אקורדים משולשים ואת הפירוקים שלהם.  נושאים אלו עוזרים בבניית סולו וכמו כן ניתן יהיה לנגן כל שיר באופן בסיסי

מה נלמד?

01 תווים מרווחים וסולמות

הקורס הבסיסי ביותר בלימוד נגינה. הקורס מלמד קריאת תווים ומציאת מיקומם, לימוד בסיסי של סימני קצב, מרווחים וחלוקתם, הסולם המאז'ורי ומעגלי הקווארטות והקווינטות. בסיום הקורס התלמיד יוכל לקרוא קו מלודי בסיס, לשמור על קצב ויבין את היסוד לבניית מנגינה. נושאים אלו יסייעו בעתיד לכתיבת סולו

priscilla-du-preez-rhva4q_n8CQ-unsplash.jpg
שיעור פרטי בזום.jpg
מערכי שיעור במחשב.jpg

איך בנויות תוכניות הלימוד?

שילוב של תיאוריה, יישום בכלי, טכניקה ורפרטואר

עולם המוזיקה הוא עולם עשיר מאין כמוהו. אפשר ללמוד ולהעמיק בכל תחום ותת-נושא עד אין קץ. אולם, אנחנו מבינים כי אנשים עסוקים חייבים תוכנית ממוקדת ויעילה. על כן, מתודות הלימוד שלנו מתבססות על רקע תיאורטי חיוני המוסבר באופן לוגי ומושכל בתמציתיות, את העקרונות הללו מיישמים בכלי הנגינה על מנת לפתח את ההבנה, יכולות הביטוי והשמיעה. בפאן החווייתי לומדים שירים ויצירות שמשרתים את התכנים ומאפשרים לעבוד על טכניקה באופן הדרגתי ומסודר. 

המתודות שלנו הן פרי פיתוח של עשרות שנים של המוזיקאי והמורה הידוע יאיר לוינסון אשר אחראי על מאות מוזיקאים מקצועיים וחובבים המנהלים אורח חיים מוזיקלי מספק ועשיר.

wes-hicks-MEL-jJnm7RQ-unsplash.jpg

כלי הנגינה שאנחנו מלמדים

מגוון כלים, המוזיקה היא אחת

לא משנה אם אתם מעדיפים את הקצב של התופים, העומק של הבס, הוורסטיליות של הגיטרה, המנעד העצום של הפסנתר או הגרוב של כלי הנשיפה. 

המוזיקה היא אותה מוזיקה לכל הכלים. אנחנו נלמד את העקרונות כך שכל נגן יוכל לדבר ולהתבטא בשפת המוזיקה. אם זה סולו, ביצירה או בהרכב.

מעל הבסיס הזה, כל מתודה כמובן מותאמת לכלי הנגינה שתבחרו. תרגילי הטכניקה, התווים, תפקידי הליווי ואפילו הז'אנר האופייני לכלי משתנים. 

אז מה הכלי שלכם?

instruments

המורים שלנו הם במרכז

המורים שלנו הם בוגרי אקדמיה והכשרות מקבילות. כדי ללמד אצלנו, יש לעבור הסמכה ומבחן על המתודות השונות, צריך להכיר את התרגילים ואת הסדר וכמובן לשלוט לחלוטין בתיאוריה.

בנוסף להוראה, אנו מקפידים לבחור מורים שהם גם מוזיקאים פעילים המופיעים עם הרכבים מגוונים. מורה שמופיע דרך קבע הוא מורה טוב יותר. המורים מעידים כי נגנים שגם מלמדים, הם נגנים טובים יותר.

והכי חשוב: המורים שלנו הם אנשים שכיף להיות חברים שלהם

תוכניות הלימוד

תוכניות הלימוד שלנו מתבססות ברובן על הבנה. מוזיקה זה דבר מעניין בסך הכל. ההכרה של העקרונות ויתרה מכך, ההבנה של האופן בו התיאוריה מתחברת למעשי פותחת בפני הנגן עולם של אפשרויות יצירה ומעשירה את חוויית ההאזנה למוזיקה. הרי כל שיר שננגן הוא בסופו של דבר הביצוע האישי שלנו. בואו נעשה את זה נכון.

לימוד במנוי חודשי

433

לשיעור שבועי בסיסי (30 ד')

+ קורסים מוקלטים

345 

לשיעור דו-שבועי (45 ד')

קורסים מוקלטים

748 

שיעור שבועי כפול (60 ד')

+ קורסים מוקלטים

587

שיעור שבועי מלא (45 ד')

+ קורסים מוקלטים

השאירו פרטים ונחזור אליכם

bottom of page