מנהלת פיתוח – רמה מרינוב - כהן

רמה היא מנהלת פיתוח תוכנה עם מעל 20 שנות נסיון בהי-טק. בעבר מנהלת פיתוח מערכות מידע בחברת צ'ק פוינט. כיום רמה עוסקת במערכות למידה ממוחשבות ובפיתוח הדרכה לחברות. בנוסף בעלת תואר MBA ולמדה מוסיקולוגיה באוניברסיטה העברית. בשנים האחרונות עסקה בכתיבה , בתרגום, ובקולנוע דוקומנטרי .

"כשיוני פנה אלי עם המיזם שלו לא הסתרתי את התלהבותי, והשבתי מיד ב'כן' גדול. כיום, לאחר כשנה, כבר יש לומדים. יש בנו שמחה גדולה על כל אדם שבזכות טונליין מתחיל  לנגן או חוזר לנגינה. אנחנו גם מקווים שהשיטה ההיברידית שפיתחנו תעזור לתלמידים בעקב האכילס – ההתמדה. הקמת טונליין עבורי היא כפפה ליד - שילוב מרתק של מקצוע, תחום עיסוק ותחביב, והכל על מנת ליצור ביחד יש מאין ולהגשים חזון מיוחד במינו."

מנהל מקצועי – יאיר לוינסון

מבכירי המורים בארץ.יאיר מנגן, מלחין ומלמד באופן מקצועי מזה 25 שנה והוא חינך מאות מוזיקאים עד היום אשר מנגנים ומקיימים חיים מוזיקליים מספקים. הסגנון העיקרי של יאיר הוא ג'אז יחד עם מוזיקה קלאסית ומודרנית. יאיר מנגן ומופיע בהרכבי ג'אז, תזמורות וסולו. הוא מופיע בפסטיבלים ידועים בארהב, ברלין וכמו כן בפסטיבל הג'אז באילת. יאיר הוציא שני אלבומים בהלחנתו והפקתו והם נמכרים באתרי הג'אז המובילים בעולם. מנגן ומלמד גיטרה, גיטרה בס וקונטרה בס.

יועצים 
 
אייל כוכבא - יועץ ובעל חברת פיתוח עסקי המתמחה בהקמת וניהול סטארטאפים, כתיבת תוכניות עסקיות, גיוסי הון, גיבוש צוותים. אייל הוא בעל הכרות מעמיקה עם עולם האינטרנט וההי-טק. בעברו היה מנכל של חברות סטארטאפ וחברות אחרות. אייל מנגן בפסנתר והמוזיקה כמו אצל כולנו, היא חלק מחייו.
 

החזון שלנו

החזון של ToneLine הוא להיות קמפוס וירטואלי חובק עולם בו מגוון מורים ותלמידים מכל הגילאים מתפתחים הוראתית ומוזיקלית. תלמידים לומדים במחיר שווה לכל נפש ומתוכניות סדורות המותאמות אישית בליווי של מורה אנושי מוסמך. הלימוד ניתן ממספר מורים המשלימים זה את זה. התלמידים גם יוצרים ומשתפים את יצירות נגינתם עם תלמידים אחרים וכמו כן, מכירים ומתחברים עם נגנים ברמתם לצורך נגינה משותפת או יצירת הרכבים וירטואלים. המורים מעבירים תכנים באופן מבוקר ומקבלים תכנים מתוך המערכת. מורים מתפתחים תוך כדי הפעילות, לומדים להעביר עוד ועוד תכנים וכמו כן מפרים הדדית מורים אחרים. מורה גם יכול להפיק תכנים ולהעביר אותם למורים אחרים. כמו כן, מורים מתחומים שונים ייצרו קבוצות הוראה, כך שמורה בכלי מסויים יציע לתלמיד להשלים את הלימוד ע"י לקיחת קורס הרמוניה למשל ממורה מומחה לתחום.

היזם המייסד - יונתן בלייך

כמו רוב אנשים, למדתי פסנתר בילדותי אצל מורה פרטית. כשבגרתי התאהבתי בגיטרה בה למדתי לנגן מחברים בצופים ואחר כך משיעורים באינטרנט. אולם, הרגשתי שזה לא מספיק. כאשר נפגשתי לנגן עם נגנים אחרים, הרגשתי כאילו אני יודע לדקלם משפטים אבל לא יכול להתבטא ולנגן משהו משלי. חזרתי לקחת שיעורים אצל מורה בגיל 25 ומזה שנים הרגשתי שאני מתפתח מוזיקלית. מצד שני, הופתעתי לראות כי בעוד עולם הe-learning התפתח בצורה אדירה בכל תחום כמעט, השיעור עם המורה נשאר מסורבל ולא מעודכן. כמי שלמד באוניברסיטה את כל ההרצאות מהבית בוידאו, תסכל אותי לנסוע כל שבוע אל המורה כשרק רבע שעה מהשיעור היקר מוקדשת להתייחסות אישית לנגינה. זאת ועוד, נסיעות שלי או של המורה אילצו אותנו לבטל שיעורים וחומר הלימוד החל להיערם דפים על גבי דפים ללא סדר. הבנתי כי תחום הוראת המוזיקה הפרטית זקוק למהפיכה וייסדתי את ToneLine.