מנהל מקצועי – יאיר לוינסון

מבכירי המורים בארץ.יאיר מנגן, מלחין ומלמד באופן מקצועי מזה 25 שנה והוא חינך מאות מוזיקאים עד היום אשר מנגנים ומקיימים חיים מוזיקליים מספקים. הסגנון העיקרי של יאיר הוא ג'אז יחד עם מוזיקה קלאסית ומודרנית. יאיר מנגן ומופיע בהרכבי ג'אז, תזמורות וסולו. הוא מופיע בפסטיבלים ידועים בארהב, ברלין וכמו כן בפסטיבל הג'אז באילת. יאיר הוציא שני אלבומים בהלחנתו והפקתו והם נמכרים באתרי הג'אז המובילים בעולם. מנגן ומורה לגיטרה, גיטרה בס וקונטרה בס.

החזון שלנו

החזון של ToneLine הוא להיות קמפוס וירטואלי חובק עולם בו מגוון מורים ותלמידים מכל הגילאים מתפתחים הוראתית ומוזיקלית. תלמידים לומדים במחיר שווה לכל נפש ומתוכניות סדורות המותאמות אישית בליווי של מורה אנושי מוסמך. הלימוד ניתן ממספר מורים המשלימים זה את זה. התלמידים גם יוצרים ומשתפים את יצירות נגינתם עם תלמידים אחרים וכמו כן, מכירים ומתחברים עם נגנים ברמתם לצורך נגינה משותפת או יצירת הרכבים וירטואלים. המורים מעבירים תכנים באופן מבוקר ומקבלים תכנים מתוך המערכת. מורים מתפתחים תוך כדי הפעילות, לומדים להעביר עוד ועוד תכנים וכמו כן מפרים הדדית מורים אחרים. מורה גם יכול להפיק תכנים ולהעביר אותם למורים אחרים. כמו כן, מורים מתחומים שונים ייצרו קבוצות הוראה, כך שמורה בכלי מסויים יציע לתלמיד להשלים את הלימוד ע"י לקיחת קורס הרמוניה למשל ממורה מומחה לתחום.

היזם המייסד - יונתן בלייך

כמו רוב אנשים, למדתי פסנתר בילדותי אצל מורה פרטית. כשבגרתי התאהבתי בגיטרה בה למדתי לנגן מחברים בצופים ואחר כך משיעורים באינטרנט. אולם, הרגשתי שזה לא מספיק. כאשר נפגשתי לנגן עם נגנים אחרים, הרגשתי כאילו אני יודע לדקלם משפטים אבל לא יכול להתבטא ולנגן משהו משלי. חזרתי לקחת שיעורים אצל מורה בגיל 25 ומזה שנים הרגשתי שאני מתפתח מוזיקלית. מצד שני, הופתעתי לראות כי בעוד עולם הe-learning התפתח בצורה אדירה בכל תחום כמעט, השיעור עם המורה נשאר מסורבל ולא מעודכן. כמי שלמד באוניברסיטה את כל ההרצאות מהבית בוידאו, תסכל אותי לנסוע כל שבוע אל המורה כשרק רבע שעה מהשיעור היקר מוקדשת להתייחסות אישית לנגינה. זאת ועוד, נסיעות שלי או של המורה אילצו אותנו לבטל שיעורים וחומר הלימוד החל להיערם דפים על גבי דפים ללא סדר. הבנתי כי תחום הוראת המוזיקה הפרטית זקוק למהפיכה וייסדתי את ToneLine.