לימוד גיטרה למתחילים

אחד מכלי הנגינה האהובים ביותר בכל הזמנים ועל כלל האנשים הוא הגיטרה, שעם הזמן הייתה לחלק בלתי נפרד מחיינו וכיום אפשר למצוא אותה בקלות כמעט בכל מקום אליו אנו מגיעים, החל ביעדים רחוקים ברחבי העולם - ועד לבית של השכנים, בני המשפחה או החברים.

הסיבה לכך שבגיטרה הפכה לכלי נגינה כל כך פופולרי היא שכולם יכולים ללמוד לנגן עליה. לכן, אם לימוד גיטרה הוא גם החלום שלך, אך עדיין לא מצאת את הזמן, התקציב או המקום להגשים אותו, לנו ב - Toneline יש את השילוב המושלם עבורך – לימוד און ליין עם מורה פרטי.

מדוע מומלץ ללמוד גיטרה עם מורה פרטי?

היעזרות במורה פרטי זו פעולה החיונית לתהליך ההתפתחות המוזיקלית. אין תחליף לאוזן האנושית ולהכוונה אישית ממוזיקאי שהתמודד עם אתגרים זהים ויכול לספק הכוונה מקצועית, במיוחד בשלבי הלמידה הראשוניים. בעזרת הגורם האנושי ומעורבותו בתהליך הלמידה ביכולתנו יהיה לבטא טוב יותר את היצירתיות שלנו דרך המוזיקה - בין אם לבד ובין אם על ידי אינטראקציה עם מוזיקאים אחרים. ומעבר לכך, שיעורי גיטרה עם מורה יגרמו לתחושת מחויבות גדולה יותר לתהליך הלמידה.

כאמור, ללימוד גיטרה עם מורה ישנם יתרונות רבים אך למרות זאת, רבים האנשים אשר אינם פונים למורה פרטי ללימוד נגינה על גיטרה אלא מעדיפים ללמוד בכוחות עצמם, אם מפאת חוסר זמן, חוסר אמצעים, היעדר מורים טובים בשטח או כל סיבה אחרת שמונעת להתחיל.

ללמוד לנגן על גיטרה לבד – האם זו אופציה עבורי?

ללמוד לנגן על גיטרה לבד זו גם אופציה אשר עומדת לרשותך. במיוחד כיום בעולם הדיגיטלי, בו ללמוד תחומים שונים אונליין זאת פעולה שהולכת וצוברת פופולריות: ניתן ללמוד ולהתאמן בזמן החופשי, ישנה טכנולוגיה מתקדמת בתחום המציעה כלי עזר מסוגים שונים והרשת מלאה בחומרי לימוד חינמיים וסרטוני ווידאו המציעים שיעורי לימוד גיטרה מכל סוג.

אולם בל נשכח שלשיטה זו ישנו גם חיסרון – הנך לבד, פשוטו כמשמעו. הלימוד העצמי הוא מוגבל, קשה לברור את התוכן הנכון, ישנו מגוון רחב של שיעורים און ליין שעשויים להתאים לרמתך, ליכולתך הטכנית ולסגנון שלך – ויכולים שלא. במילים אחרות, אין התאמה אישית לצרכים שלך, אין הכוונה או ליווי אישי וכן אין חלוקה לדרגות קושי. כמו כן, רובנו יודעים כי על מנת ללמוד לנגן באופן עצמאי יש צורך במשמעת עצמית גבוהה ויותר זמן פנוי מאשר אנו מקדישים ללמידה עם מורה ולכן, חרף הרצון, לא תמיד למידה עצמית היא באמת אופציה ישימה.

הכירו את השילוב המנצח עבורך – לימוד גיטרה און ליין עם מורה פרטי

הפתרון שלנו פשוט, נוח ויעיל ולא רק, אלא שהוא גם יעלה לך פחות. ב – Toneline יתאפשר לך ללמוד לנגן על גיטרה און ליין, להתאמן ולתרגל בזמן הפנוי, לזכות לליווי אישי ולתכנית למידה מותאמת באופן מלא לכל הצרכים שלך ובמקביל לשלם פחות.

איך זה אפשרי? על פי השיטה ההיברידית שפיתחנו, מרכיבי השיעור אותם התלמיד יכול ללמוד באופן עצמאי מועברים על ידי שיעורי וידאו מוקלטים כאשר המורה הפרטי נכנס לתמונה באותם המקומות בהם אין לגורם האנושי תחליף. כתוצאה מכך, התקשורת עם המורה הנעשית דרך שיחת סקייפ המצטמצמת לכדי עשרים דקות בשבוע, מה שעבורך מהווה חיסכון של עד כ – 70% במחיר.

למה לבחור דווקא ב – Toneline?

התפתחות מוזיקלית היא סוג של מסע אותו עושה התלמיד, כאשר המורה משמש לו כמדריך לכל אורך הדרך. אנו ב -  Toneline עובדים עם מיטב המורים וכן עם תכנית לימוד מסודרת המותאמת באופן אישי לכל תלמיד ותלמיד. אתנו אפשר להגיע לתוצאות, זאת עובדה. ללא תלות בכישרון או במידת ההשקעה שלך, אלא רק כיוון שעומדים לרשותך כל התנאים שיעזרו לך להגשים את המטרות שלך ולהפוך לנגן הגיטרה שחלמת להיות.

 

לפרטים נוספים או להרשמה לתכנית לימוד גיטרה למתחילים כל שעליך לעשות הוא ליצור עמנו קשר. אנו נשמח להיות שותפים לדרך שלך!